Πάνω από 600 παιδιά πήραν μέρος στα Ρήγεια 2017

Για 3η συνεχόμενη χρονιά πραγματοποιήθηκαν στο Δημοτικό Στάδιο Βελεστίνου αγώνες στίβου στα πλαίσια των Ρηγείων 2017 που διοργανώθηκαν από τον Δήμο Ρήγα Φεραίου, την ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Θεσσαλίας και τον Γυμναστικό Σύλλογο Βελεστίνου. Σε ένα κατάμεστο στάδιο με περίπου 1500 άτομα στις κερκίδες και 600 παιδιά εντός του αγωνιστικού χώρου ηλικίας 4-15 ετών από όλους του συλλόγους στίβου του Ν. Μαγνησίας, οι συμμετέχοντες πρόσφεραν τον καλύτερο τους εαυτό.
Τα χαρούμενα πρόσωπα των νεαρών αθλητών/τριων και το παρατεταμένο χειροκρότημα των γονέων και φίλων των παιδιών έδωσε πραγματικά μια μαγική εικόνα ως προς τον ορισμό «Η γιορτή του Κλασσικού Αθλητισμού». Των αγώνων προηγήθηκαν παρέλαση των συλλόγων και ο Εθνικός Ύμνος. Ακολούθησε ομιλία του Δημάρχου, κ. Νασίκα Δημητρίου, ο οποίος ευχαρίστησε τους παρευρισκομένους για την παρουσία τους και αναφέρθηκε στη φιλόξενη πόλη του Βελεστίνου παροτρύνοντας τους γονείς να οδηγήσουν τα παιδιά τους στον Αθλητισμό που μόνο οφέλη μπορεί να φέρει. Επίσης, καλωσόρισε τους εκπροσώπους προπονητές των συλλόγων Γ.Σ Βόλου, Γ.Σ. Αλμυρού, Α.Ο. Μαγνησίας, Γ.Σ Νίκης Βόλου, Αθλητικής Ακαδημίας «ΑΤΛΑΣ» και τους συνδιοργανωτές συλλόγους Γ.Σ Βελεστίνου και ΣΔΥ Βόλου. Για διάρκεια περίπου τριών ωρών μικροί και μεγάλοι αθλητές αγωνίστηκαν με ευγενική άμιλλα σε δρόμους ταχύτητας, αλμάτων, ρίψεων και δρόμων αντοχής με μεγάλη επιτυχία.
Τα αποτελέσματα είναι τα παρακάτω:
ΑΓΟΡΙΑ
30 ΜΕΤΡΑ ΝΗΠΙΑ
Ανδριανόπουλος Χρήστος Αθλητική Ακαδημία «ΑΤΛΑΣ»
Χαραλαμπίδης Θεόφιλος Γ.Σ. «ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ»
Καρβούνης Γεώργιος Γ.Σ. «ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ»

30 ΜΕΤΡΑ (Α) ΤΑΞΗ
1. Μπαμίχας Αθανάσιος Γ.Σ. Βελεστίνου
2. Βαλαμούτης Ζήσης Γ.Σ. Βόλου
3. Καλφόπουλος Μάριος Γ.Σ. Βόλου

40 ΜΕΤΡΑ (Β) ΤΑΞΗ
Παπαρίζος Αντώνης Γ.Σ. «ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ»
Τσούκας Ιάσων Α.Ο. Μαγνησίας
Γκέκας Κων/νος Αθλητική Ακαδημία ΑΓΑΑΣ Βόλου
40 ΜΕΤΡΑ (Γ) ΤΑΞΗ
1. Αθανασόπουλος Χάρης Α.Ο Μαγνησίας
1. Καραπαπάς Δημήτριος Αθλητική Ακαδημία «ΑΤΛΑΣ»
3. Παπαπάνος Δημήτριος Γ.Σ «ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ»

50 ΜΕΤΡΑ (Δ) ΤΑΞΗ
Προσινούδης Αλέξανδρος Α.Ο Μαγνησίας
Δενελάβας Άγγελος Γ.Σ «ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ»
Καραγιάννης Αναστάσιος Γ.Σ «ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ»

50 ΜΕΤΡΑ (Ε) ΤΑΞΗ
1. Καλφόπουλος Δημήτριος Γ.Σ Βόλου
2. Ιορδανίδης Άγγελος Γ.Σ «ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ»
3. Καλαντζής Ιάκωβος Γ.Σ Αλμυρού

60 ΜΕΤΡΑ ΠΠΒ’
1. Αγγελούσης Δημήτριος Α.Ο Μαγνησίας
2. Γκόγκος Αριστείδης Γ.Σ «ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ»
3. Σεξαμπάνης Βασίλειος Γ.Σ Αλμυρού

80 ΜΕΤΡΑ ΠΠΑ’
1. Κίσσας Πέτρος Α.Ο Μαγνησίας
2. Σπανός Θεοδόσης Αθλητική Ακαδημία «ΑΤΛΑΣ» Βόλου
3. Σκαρβέλης Παναγιώτης Αθλητική Ακαδημία «ΑΤΛΑΣ» Βόλου

200 ΜΕΤΡΑ (Γ) ΤΑΞΗ
1. Τανούδης Γεώργος Γ.Σ «ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ»
2. Χουρδάκης Γεώργιος Γ.Σ Βόλου
3. Γεωργούλας Βασίλειος Γ.Σ «ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ»

400 ΜΕΤΡΑ (Δ) ΤΑΞΗ
1. Καλόγηρος Δημήτριος Γ.Σ Βελεστίνου
2. Παρασκευόπουλος Σωτήριος Γ.Σ «ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ»

600 ΜΕΤΡΑ (Ε) ΤΑΞΗ
Αλεξανδρίδης Μάριος Γ.Σ «ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ»
Ευθυμίου Σωτήριος Γ.Σ «ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ»
Γρηγορίου Απόστολος Γ.Σ Βόλου

1000 ΜΕΤΡΑ (ΠΠΒ’)
1. Βαρνάβας Παναγιώτης Γ.Σ. Βόλου
2. Σολδάτος Βασίλειος Γ.Σ. Βόλου
3. Κασάπογλου Γεώργιος Γ.Σ. Βελεστίνου

3000 ΜΕΤΡΑ ΑΝΔΡΩΝ
Ακρίβος Γιάννος Γ. Σ Αλμυρού
Μουντούρης Ελευθέριος Γ.Σ Βόλου
Παλάντζας Κυριαζής Σιδηρόπουλος ΣΔΥ Βόλου

ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΜΗΚΟΣ (Α) ΤΑΞΗ
1. Τσουκάλης Αναστάσιος Α.Ο Μαγνησίας
2. Ακρίβος Ιωάννης Γ.Σ Βόλου
3. Βλάχος Πέτρος Α.Ο. Μαγνησίας

ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΜΗΚΟΣ (Β) ΤΑΞΗ
1. Παρασκευόπουλος Αργύρης Γ.Σ «ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ»
2. Καραπάλας Βασίλειος Α.Α. «ΑΤΛΑΣ» Βόλου
3. Ρομφαίας Στάμος Α.Α. «ΑΤΛΑΣ» Βόλου

ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΜΗΚΟΣ (Γ) ΤΑΞΗ
1. Παραγιούτσικος Δημήτριος Α.Α «ΑΤΛΑΣ» Βόλου
2. Γκέκας Νίκος Γ.Σ «ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ»
3. Πιλτσούλης Γιάννης Α.Ο. Μαγνησίας

ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΜΗΚΟΣ (Δ) ΤΑΞΗ
Σκούρας Δημήτριος Γ.Σ «ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ»
Μπουτάλης Ευάγγελος Α.Ο. Μαγνησίας
Νάκη Κων/νος Γ.Σ «ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ»

ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΜΗΚΟΣ (Ε) ΤΑΞΗ
1. Κανούτας Χάρης Α/Ο. Μαγνησίας
2. Παπαπάνος Φώτης Γ.Σ «ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ»
3. Σίσκος Κω/νος Α/Ο/Μαγνησίας

ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΜΗΚΟΣ ΠΠΒ’
1. Πιλτσούλης Γεώργιος Α.Ο Μαγνησίας
2. Βασιλειάδης Σωκράτης Γ.Σ «ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ»
3. Κουτίνας Κυριάκος Α.Ο. Μαγνησίας

ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΜΗΚΟΣ ΠΠΑ’
1. Καραλής Σπύρος Γ.Σ Αλμυρού
2. Αβδελάς Ιωάννης Α.Α «ΑΤΛΑΣ» Βόλου
3. Ανδρεάδης Αθανάσιος Α.Α «ΑΤΛΑΣ» Βόλου

ΙΑΤΡΙΚΗ ΜΠΑΛΑ (1kg) Β΄ΤΑΞΗ
1. Ζαχείλας Στάθης Α.Α «ΑΤΛΑΣ» Βόλου

ΙΑΤΡΙΚΗ ΜΠΑΛΑ (1 kg) Γ΄ΤΑΞΗ
1. Στεφανόπουλος Βασίλειος Γ.Σ «ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ»
2. Τανούδης Ευτύχης Γ.Σ «ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ»

ΜΠΑΛΑΚΙ (Δ) ΤΑΞΗ
1. Σπανίδης Ιωάννης Γ.Σ «ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ»
2. Βελεντζάκος Δημήτριος Α.Α «ΑΤΛΑΣ» Βόλου
3. Γουριώτης Νικόλαος Γ.Σ. Βόλου

ΜΠΑΛΑΚΙ (Ε) ΤΑΞΗ
1. Μιχαλόπουος Πέτρος Γ.Σ «ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ»
2. Δραγατζίκης Φίλιππος Γ.Σ ΒΟΛΟΥ
3. Βαλαμούτης Δημήτριος Γ.Σ ΒΟΛΟΥ

ΜΠΑΛΑΚΙ ΠΠΒ’
Δαμασιώτης Αλέξανδρος Α.Α «ΑΤΛΑΣ» Βόλου
Ταμανάκης Κων/νος Α.Α «ΑΤΛΑΣ» Βόλου
Γκαγιάνης Γεώργιος Α.Α «ΑΤΛΑΣ» Βόλου

ΣΦΑΙΡΑ ΠΠΒ’
1. Καρανίκας Δημήτριος Γ.Σ. Βελεστίνου
2. Αποστολόπουλος Θεόδωρος Γ.Σ. Βελεστίνου
3. Σμυρλίδης Παναγιώτης Γ.Σ. Βελεστίνου

ΣΦΑΙΡΑ ΠΠΑ’
1. Παπαδόπουλος Στέργιος, Γ.Σ Βόλου
2. Κεντέρογλου Στυλιανός, Α.Ο. Μαγνησίας
3. Πετσανούκης Ιωάννης Γ.Σ. Βόλου

ΚΟΡΙΤΣΙΑ
30 ΜΕΤΡΑ ΝΗΠΙΑ
1. Ακριβούλη Βίκυ Γ. Σ «ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ»
2. Καϊτατζίδη Ραφαέλα Α.Α. «ΑΤΛΑΣ» Βόλου
3. Λιάμτσα Παρασκευή Γ.Σ Βελεστίνου

30 ΜΕΤΡΑ (Α) ΤΑΞΗ
1. Καλλιοπόυλου Ροδόπη Γ. Σ «ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ»
2. Κεχαγιά Ελένη Γ.Σ. Αλμυρού
3. Λίταινα Εύα Α.Ο. Μαγνησίας

40 ΜΕΤΡΑ Β΄ΤΑΞΗ
1. Παναγιώτου Στεφανία Γ. Σ «ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ»
2. Καραλή Δήμητρα Α.Α «ΑΤΛΑΣ» Βόλου
3. Μπέκου Αγγέλα Α.Ο. Μαγνησίας

40 ΜΕΤΡΑ Γ’ ΤΑΞΗ
Κουσκουρίδα Γαβριηλία Γ.Σ. Βελεστίνου
Σκουφογιάννη Σελίνα Γ. Σ «ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ»
Βέργα Φωτεινή Γ.Σ. Αλμυρού
50 ΜΕΤΡΑ Δ΄ΤΑΞΗ
1. Καλιακούδα Πένυ Γ.Σ.Αλμυρού
2. Τοπαλή Αλίκη Γ. Σ «ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ»
3. Ανδρεάδη Έλλη Α.Α «ΑΤΛΑΣ» Βόλου

50 ΜΕΤΡΑ Ε΄ΤΑΞΗ
1. Τακτατζή Κων/να Γ..Σ Βόλου
2. Βλάχου Μαρίζα Α.Ο. Μαγνησίας
3. Δεδούση Μαριλίζα Γ. Σ «ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ»

60 ΜΕΤΡΑ ΠΚΒ
1. Παπασακελαρίου Σταυρούλα Γ. Σ «ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ»
2. Ιωακειμίδου Αγάπη Γ. Σ «ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ»
3. Αγροκώστα Χρύσα Γ. Σ Βελεστίνου

80 ΜΕΤΡΑ (ΠΚΑ)
1. ΚΑΥΚΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Αθλ. Ακαδημία ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
2. ΚΑΥΚΟΥΛΑ ΒΙΒΗ Αθλ. Ακαδημία ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
3. ΓΙΑΓΙΑΝΗ ΕΛΕΝΗ Αθλ. Ακαδημία ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ

200 ΜΕΤΡΑ (Γ) ΤΑΞΗ
1. ΚΟΥΤΙΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Α.Ο. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
2. ΚΑΥΚΟΥΛΑ ΒΙΒΗ Αθλ. Ακαδημία ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
3. ΚΑΚΑΖΙΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ.Σ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

400 ΜΕΤΡΑ (Δ) ΤΑΞΗ
1. ΚΑΡΑΣΤΑΘΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γ.Σ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
2. ΜΠΑΚΟΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΟΦΙΑ Γ.Σ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ
3. ΣΚΙΑΘΙΤΗ ΣΤΕΛΛΑ Α.Ο ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

600 ΜΕΤΡΑ (Ε) ΤΑΞΗ
1. ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ Γ.Σ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
2. ΜΑ’Ι’ΠΑ ΕΥΗ Γ.Σ ΒΟΛΟΥ
3. ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ Γ.Σ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

1000 ΜΕΤΡΑ (ΠΚΒ)
1. ΜΑΡΛΗ ΣΟΦΙΑ Α.Ο ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
2. ΣΤΕΦΑΝΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ Γ.Σ ΑΛΜΥΡΟΥ

3000 ΜΕΤΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1. ΣΕΞΑΜΠΑΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ Γ.Σ ΑΛΜΥΡΟΥ
2. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
3. ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΧΡΗΣΤΙΝΑ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ

ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΜΗΚΟΣ (Α) ΤΑΞΗ
ΚΕΧΑΓΙΑ ΕΒΕΛΙΝΑ Αθλ. Ακαδημία ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ.Σ ΒΟΛΟΥ
ΚΑΝΤΟΛΑ ΑΘΗΝΑ Γ.Σ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΜΗΚΟΣ (Β) ΤΑΞΗ
ΣΤΡΑΤΗ ΕΛΕΝΑ Γ.Σ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΜΥΡΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ Γ.Σ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΓΚΙΝΗ ΕΡΡΙΚΑ Γ.Σ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΜΗΚΟΣ (Γ) ΤΑΞΗ
ΤΣΟΥΚΑΛΗ ΜΑΡΙΑ Α.Ο ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΚΛΕΙΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΦΑΙΗ Γ.Σ ΒΟΛΟΥ
ΔΕΝΕΛΑΒΑ ΜΕΝΙΑ Γ.Σ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΜΗΚΟΣ (Δ) ΤΑΞΗ
ΜΠΑΤΖΑΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ Γ.Σ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΣΑΡΡΗ ΑΝΤΩΝΕΛΑ Γ.Σ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΜΑΡΙΑ Γ.Σ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΜΗΚΟΣ (Ε) ΤΑΞΗ
ΠΑΡΑΓΙΟΥΤΣΙΚΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ Αθλ. Ακαδημία ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
ΤΡΙΧΑ ΕΛΕΑΝΑ Αθλ. Ακαδημία ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
ΜΠΑΤΖΑΝΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ Γ.Σ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΜΗΚΟΣ (ΠΚΒ)
ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΟΦΙΑ Α.Ο ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΡΕΠΟΥ ΖΩΗ Γ.Σ ΒΟΛΟΥ
ΒΕΛΕΤΖΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ Γ.Σ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΜΗΚΟΣ (ΠΚΑ)
ΤΣΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ.Σ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ.Σ ΒΟΛΟΥ

ΙΑΤΡΙΚΗ ΜΠΑΛΑ 1Kg (Β) ΤΑΞΗ
ΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Γ.Σ ΒΟΛΟΥ
ΣΑΒΒΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Γ.Σ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ
ΒΕΛΛΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ Γ.Σ ΒΟΛΟΥ

ΙΑΤΡΙΚΗ ΜΠΑΛΑ 1Kg (Γ) ΤΑΞΗ
ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑ ΜΑΡΙΝΑ Γ.Σ ΒΟΛΟΥ

ΜΠΑΛΑΚΙ (Δ) ΤΑΞΗ
ΓΚΙΚΑ ΘΕΟΔΩΡΑ Γ.Σ ΒΟΛΟΥ
ΤΣΑΤΣΑΡΑΓΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Γ.Σ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΤΖΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ Αθλ. Ακαδημία ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ

ΜΠΑΛΑΚΙ (Ε) ΤΑΞΗ
ΤΣΙΤΟΥΜΗ ΕΛΕΝΗ Γ.Σ ΒΟΛΟΥ

ΜΠΑΛΑΚΙ (ΠΚΒ)
1. ΘΩΜΑΊΔΗ ΣΤΕΛΛΑ Γ.Σ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ
2. ΒΟΥΡΒΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ Αθλ. Ακαδημία ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
3. ΜΠΑΚΟΣΤΕΡΓΙΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ Γ.Σ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ

ΣΦΑΙΡΑ (ΠΚΒ)
ΜΑΤΣΑΓΓΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ.Σ ΒΟΛΟΥ
ΑΝΤΖΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ Αθλ. Ακαδημία ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
ΚΟΥΚΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ Γ.Σ ΒΟΛΟΥ
Βοήθησαν οι παρακάτω:
ΜΠΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ
ΜΠΑΣΜΠΑΝΕΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΜΠΑΣΜΠΑΝΕΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΠΑΣΣΙΑ ΕΥΗ
ΠΑΣΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΚΑΡΑΠΤΣΙΑ ΧΑΙΔΩ
ΑΙΔΟΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΚΟΛΥΜΕΝΟΥ ΒΑΣΩ
ΒΕΡΓΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΔΙΚΑΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΚΟΡΩΝΑΣ ΗΛΙΑΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΒΛΑΧΑΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
ΚΡΑΝΑΣ ΑΚΗΣ
ΛΙΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΛΙΝΤΖΟΥ ΜΑΤΙΝΑ
ΚΕΧΑΓΙΑ ΘΩΜΑ
ΠΟΛΙΤΗ ΛΟΥΚΑ
ΜΠΑΤΖΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΓΚΑΡΕΛΙΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΕΤΟΧΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΛΙΑΜΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΗΧΗΤΙΚΑ)
ΜΠΙΛΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ (Διαμόρφωση χώρου)
ΚΑΝΑΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΤΖΙΝΤΖΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Εκπρόσωποι Συλλόγου:
ΠΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ.Σ ΒΟΛΟΥ
ΔΙΚΑΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Ο ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΓΚΑΡΕΛΙΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Γ.Σ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ
ΜΠΑΤΖΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Γ.Σ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Αθλ. Ακαδημία ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΑΝΝΑ Γ.Σ ΑΛΜΥΡΟΥ

Οι Αθλητικοί Αγώνες του Δήμου θα συνεχιστούν στα πλαίσια των ΡΗΓΕΙΩΝ 2017.
Με τον Ποδηλατικό Γύρο Λίμνης Κάρλα: Στεφανοβίκειο – Κανάλια- Κερασιά – Ριζόμυλο (Σεπτέμβριος)
Ποδηλατικός Γύρος Πόλης (Βελεστίνο)
17ος ΡΗΓΕΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ 22 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
Τουρνουά Μπάσκετ στο Βελεστίνο

ΠΗΓΗ

Prev Βόλος: Αίτημα για ένταξης ζημιών παραγωγών αμυγδαλιάς σε πρόγραμμα ΠΣΕΑ
Next Καρδίτσα: 2ο Φιλανθρωπικό Τουρνουά Ποδοσφαίρου για τη "Φλόγα"